Uçkur medyasının ‘cinsel istismar’ riyakârlığı!

15 yaşında evliliğe karşı çıkarken diğer taraftan güzellemelerde bulunan ‘uçkur medyası’ 20 yaşındaki evli ve çocuklu adamın 15 yaşındaki çocuk ile eşini aldatmasına güzelleme yaparak cinsel istismara çanak tuttu.

Uçkur medyasının ‘cinsel istismar’ riyakârlığı!

Uçkur medyasının ikiyüzlülüğü bir kez daha gün yüzüne çıktı. Müslüman hocaların uyarılarını uçkur seviyesine çekerek çarpıtan uçkur medyası, gayrimeşru ilişkileri topluma enjekte ederken yaşanan olayları kullanmayı da ihmal etmiyor. Son olarak Kızılırmak’ta vuku bulan intihar vakasını kullanan uçkur medyası, 20 yaşındaki 1 çocuk babası adamın 15 yaşındaki bir kız çocuğuna ‘cinsel istismar’da bulunmasına ‘güzelleme’ yaptı.

CİNSEL İSTİSMARA ‘YASAK AŞK’ GÜZELLEMESİ

Sözcü “Kavuşamayacağız diye ölüme atladılar” başlığıyla verdiği haberde, 15 yaşındaki çocuğa ‘yasak aşk’ kılıfıyla uygulanan ‘cinsel istismar’ı normal bir şeymiş gibi göstermeye çalıştı. “Yasak aşk” ifadesiyle söz konusu olaydaki ihanet ve cinsel istismarı meşru göstermeye çalışan Sözcü’nün ‘cinsel istismar’ı sadece İslam düşmanlığı ve Müslüman hocalara karşı iftira kampanyasında kullanması dikkat çekerken, diğer taraftan “güzelleme” yapması da ikiyüzlülüğünü ortaya koydu.

Haber Türk’ün de aynı olayı “Göz göre göre öldüler” başlığıyla verdiği haberde, cinsel istismar ve ihanete değinmemesi dikkat çekti.

Dini Haberler Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

İşte uçkur medyasının o riyakârlık kokan haberleri:

Dini Haberler Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

 

 

 

Diyanetliler Platformu  Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

Dini Haberler Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

Diyanet Duyurular Sayfamız için TIKLAYINIZ

 

Yeni AKit