İsmailağa Cemaatinden Cumhurbaşkanına Sitem

İsmailağa cemaati adına sosyal medyada paylaşımlar yapan Sufidergi bugün yaptığı paylaşım yazısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı “sen bizi de kandırdın reis ” diyerek kendilerine sahip çıkmadıkları için eleştiri yağmuruna tuttu.

İsmailağa Cemaatinden Cumhurbaşkanına Sitem

BİZ SANA NE YAPTIK REİS!!
Hatırlar mısın reis. Seni belediye başkanı yapan 94 seçim gecesi yatsı namazında ismailağa camiine geldin de sabah namazına kadar Mahmut efendinin dizinin dibinde manevi seçim çalışması yaptın. Sonra namazdan sonra aşrı şerifi okuyup meydana çıktın.
Ve belediye başkanı oldun. Ve o başkanlık sana devletin tepesine giden yolu açtı.
İşte o günden beri ne istediysen vermedik mi reis.
Oy istedin verdik. Dört dönemdir de veriyoruz. 15 temmuz gecesi can istedin tam 248 tane verdik. Daha da gerekseydi verecektik. Mal istedin verdik. Seni yalnızken destekleyen bir çok esnaf arkadaşın iflas etti. Ama sana küfreden adamlar bu gün ülkenin en zenginleri listesinde.
Bunlar da önemli değil.
İşte o gün dizinin dibinde seçim gecesini geçirdiğin o ehli tarik tam yirmi yıldır ev hapsinde. Afrine girdin binlerce Afrinliyi kurtardın da bir Mahmut efendiyi kurtaramadın. Hatta onu hapseden Muhammed keskini külliyenin kapısında ayakta karşıladın.
Seçimi Mahmut efendinin dizinin dibinde karşıladın. Ama belediye başkanı olduktan sonra ilk işin Mahmut efendiye ve fikirlerine düşman olan, bin tane pakistanlı alimin ülkesinden kovduğu tarihselciliğin babası Fazlurrahmanı ülkeye tanıttın.
Her seçim arefesi geldin Mahmut efendinin elini öptün ama devlet kadrolarına fetönün, islamoğlunun adamlarını yerleştirdin.
Ehli tariki ezdirmeyiz dedin, ehli tarike adıyla sövenlere bayram ettirdin de ehli tarikin müritlerinin başını yere eğdirdin.

Dini Haberler Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

SAHİ BİZ SANA NE YAPTIK REİS.
Yavuz sultan, osman gazi köprülerini yaptın ama seninle bizim aramızdaki gönül köprülerini yıktın reis.
300 bin kişilik ermeni CEMAATİNİ temsil etsin diye ermeni milletvekili soktun da, beş milyon kişilik ismailağa CEMAATİNİ temsil etsin diye bir milletvekili sokamadın meclise.
Bırak meclise sokmayı kritik hiç bir devlet kurumuna dahi yanaştırmadın.
Bırak yanaştırmayı 15 temmuz gecesi tüm talebeleriyle “emrini bekliyoruz reis” diyerek sokağa çıkan İhsan hocayı da harcadın veya harcamalarına göz yumdun.

SAHİ BİZ SANA NE YAPTIK REİS.
Her hafta sevgili değiştiren artist ve şarkıcılar sarayın müdavimi olup onlara kız isterken ismailağa cemaatinden biriyle aynı karede olmaktan vebalıdan kaçar gibi kaçtın.
“Artık Türkiye yaşanmaz yer oldu” deyip Amerikaya yerleşen Sertap erener’i gecenin 01.30 unda arayıp çıkardığı yeni singılını kutlayıp başarılar diledin.
Türkiyenin ahlakını bozan tv proğlramlarının sahibi Acunu yanına yakıştırdın hatta amcasını, ona destek olsun diye erzurum milletvekili yaptın da bizi yanına yakıştıramadın reis.
Oyu bizden aldın, dostluğunu artist, şarkıcı ve futbolculara verdin.
Oyu bizden aldın, devlet kadrolarını fetöcülere ve sünnet inkarcılarına verdin.

SAHİ BİZ SANA NE YAPTIK REİS.
Mezun ve mensübu olduğun, gözün gibi koruyup büyüttüğün imam hatiplere söven, “imam hatip ve ilahiyatlardan ışıdçı yetişiyor” diyen hadis münkiri MUSTAFA İSLAMOĞLU ile hadisi şerifler konusunda seni kimler buluşturdu.
Ekranında çıplak kadın bedeni teşhir eden 95 oktarlı zat’a tek laf etmezken, on yıl önceki konuşmasında aslında kadını dövmemek için çırpındığı anlaşılan ama sana da bize de her gün söven sol medyanın cımbız marifetiyle kadın düşmanı haline getirdiği NURETTİN YILDIZ’ı bir haftadır kafirin önüne atmanı bir türlü anlayamadık reis. Mesele kadınsa kadın pazarlayıcıları tam saf seni alkışlarken onlara ayar yok mu reis.
Hani demiştin ya, “ biz istanbula ihanet ettik”. O istanbulun içindeki ismailağa da va mıydı aklında o cümleyi kurarken.

Dini Haberler Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

Çünkü sen bizi de kandırdın reis.
Fetö bizi kandırdı dedin.
Bizi de sen kandırdın reis.
Sünnet inkarcıları seni hala kandırıyor ama sen ayarı bize veriyorsun.
Biz senden yol istemedik, köprü istemedik, ihale istemedik.
Tek hassas konumuz ehli sünnet idi onu koru istedik. Onu da yapmadın. Diyanete başkan olarak Bunca alimin arasından bula bula yıllarca fetönün yöneticiliğini yapmış kişiyi buldun getirdin. Üç ay sonra ondan da şikayet ettin.

SAHİ BİZ SANA NE YAPTIK REİS.
Bizi ülkende bir yük olarak görüyorsan açık açık söyle de bir çaresine bakalım.
Artık bizi yanına yakıştıramıyorsan söyle de bizi gerçekten seven, benimseyen, önemseyen birini bulalım.
Oyumuza ihtiyacın yoksa delikanlı gibi söyle de bilelim.
Ama artık lütfen ikili veya yuvarlak konuşma. Ehli tarik kim, hadis düşmanı kim bunu isimleri ile belirt de kim senin neyin olur bilelim reis.
Oynama bizle reis. Aklımızla alay etme.
Biz seni ihale vereceksin diye sevmedik.
Biz seni sarayda ağırlayacaksın diye sevmedik.
Biz seni bize devlet kadrolarını vereceksin diye sevmedik.
Biz seni ALLAH için sevdik.
ALLAHIN dinine hizmet edeceksin diye sevdik.
Ehli sünneti koruyacaksın diye sevdik.
Buğz edeceksek de ALLAH için buğzederiz.
Seni o makama mazlumun ahı getirdi. Aynı mazlumların ahı götürmesini de bilir reis.
Bir de Ebu müslim horasaninin şu sözünü unutma reis;
çünkü onlar;�kararlarindan emin oldukları için�dostlarını uzak tuttular.�kendilerine bağlamak ve kazanmak için de�düşmanlarini yakınlaştırdılar.�yakınlaştırılan düşman dost olmadı�ama uzaklaştırılan dost düşman oldu.�herkes düşman safında birleşince�yıkılmalari mukadder oldu…
Artık senin bize öğrettiğin bir slogan var. O sloganı söylüyoruz;
Biz lafa değil icraata bakıyoruz reis.

Bundan sonraki şehit evlerinde ve mezarlıklarda okumanı tavsiye edeceğimiz
bir ayetle bitirelim reis.
يَوْمَ تُبْلَى السَّرَائِرُ * فَمَا لَهُ مِن قُوَّةٍ وَلاَ نَاصِرٍ )) ( الطارق : 8-10 ).

86.9 – Bütün esrarın ortaya döküleceği o kıyamet günü,
86.10 – Artık insan için ne bir kuvvet vardır, ne de bir yardımcı…

RESMİ YENİ SEKMEDE AÇARAK BÜYÜTEBİLİRSİNİZ

 

Diyanetliler Platformu  Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

Dini Haberler Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

Diyanet Duyurular Sayfamız için TIKLAYINIZ