Ayşenur Mutlu Görevinden Ayrıldı

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Kadın Aile ve Gençlik Merkezi (KAGEM) Koordinatörü Ayşenur Mutlu, görevinden ayrıldı.

Ayşenur Mutlu Görevinden Ayrıldı

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Kadın Aile ve Gençlik Merkezi (KAGEM) Koordinatörü Ayşenur Mutlu, görevinden ayrıldı.

TDV Kagem Koordinatörü Ayşenur Mutlu 2011 yılında Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Aile ve Gençlik Merkezi (KAGEM) Koordinatörlük görevine atanmıştı.

Ayşenur Mutlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;

VEDA VAKTİ

“Ve şöyle niyaz et: “Rabbim! Girilecek yere doğrulukla girmemi, çıkılacak yerden de doğrulukla çıkmamı sağla, bana tarafından yardımcı bir güç ver!” (İSRA-80)

Yaklaşık altı yıldır sürdürdüğüm Türkiye Diyanet Vakfı KAGEM”deki resmi görevimden bugün itibariyle ayrılmış bulunuyorum.

Bir vakıf çatısı altında olduğumu hiç bir zaman unutmadan ilke ve değerlerimden taviz vermeden, yolumu, rotamı kaybetmeden çalışmaya gayret ettiğim yıllar boyunca yanımda olan, desteğini esirgemeyen başta değerli müdürüm Hicret Toprak Hocam olmak üzere bütün ekip arkadaşlarıma, kıymetli Hocalarıma, Kagem”e yolu düşen bütün gönüllülerimize ve 2011 den bugüne kadar Türkiye Diyanet Vakfındaki Yöneticilerime ve TDV çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim” ifadelerine yer verdi.

Yakın bir süre önce, Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Aile ve Gençlik Merkezi (KAGEM) Müdürü Hicret K. Toprak ta görevinden ayrılmıştı.

 

 

Diyanetliler Platformu  Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

Dini Haberler Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

Diyanet Duyurular Sayfamız için TIKLAYINIZ