Diriliş Ertuğrul 18 Nisan 115. bölüm fragmanını izle! Diriliş Ertuğrul son bölümünü izle!

Diriliş Ertuğrul 18 Nisan 115. bölüm fragmanını izle! Diriliş Ertuğrul son bölümünü izle!

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Esra Bilgiç’in yer aldığı TRT 1 ekranlarının sevilen dizilerinden Diriliş Ertuğrul, 115. bölümüyle 18 Nisan Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında olacak.

Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu olmakta.

İşte 115. bölüm 1. fragmanı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ertuğrul ile Günalp arasındaki hesaplaşma, Ertuğrul’un Günalp’ı alt etmesi ve onu affetmesi ile sonuçlandı. Bu sırada obadan Köpek’i öldürmek üzere ayrılan Aslıhan Hatun, amacına ulaşamayıp kendi canından oldu. Obadakiler ve Turgut, Aslıhan’ın beklenmedik ölümü karşısında yıkıma uğradı.

Köpek’in öldürülmeye çalışıldığını öğrenen Mahperi Hatun, yarım kalan işi tamamlamak istedi ancak Köpek, Kayraldı sayesinde saraydan çıkarıldı. Günalp, Köpek’in saldırıya uğradığını öğrenince Ertuğrul’u öldürmek için tekrar harekete geçti.

Öte yandan Tekfur Kritos, Ahmet’i Nikea’ya imparatorun yanına gönderirken, Sultan Gıyaseddin ise Ertuğrul ile iş birliği yaparak Köpek’i öldürmesi için Sivas Emiri Hüsameddin Karaca’yı vazifelendirdi. Ertuğrul ve Alplar Aslıhan’ı Söğüt’e defnettikten sonra mezarı başında Saadettin Köpek’ten intikam almak için yemin etti.